Osobnosti na Českých firemních hrách

Na letošní již 13. České firemní hry je pozváno opět řada osobností české byznysu ale i sportu v duchu hesla akce BUSINESS IS SPORT. Zároveň je naší vizí, že společná akce pro firemní sportovce, nadšence zdravého pohybu a české reprezentanty pomáhá dalšímu rozvoji firemní kultury v duchu FAIR PLAY BUSINESS v českých firmách.

Hlavním hostem letošní akce České firemní hry bude Petr Koukal, se kterým spolupracujeme a velmi rádi mu pomáháme s jeho nadací STK pro chlapy. www.STKprochlapy.cz

V pátek 23.9. si s Petrem Koukalem můžete zahrát golfový turnaj www.TeamGolf.cz 

V sobotu 24.9. bude Petr Koukal aktivní součástí badmintonového turnaje, který je spestřen o skutečnost, že finálový zápas se odehraje o týden později na turnaji v Praze FZ FORZA PRAGUE OPEN. Vítěz bere 15 tisíc USD, a body do světového žebříčku, Firemní sportovci budou tak mít možnost zažít atmosféru profi badmintonu. Která firemní loga se v totmo jedinečném finále nakonec setkají? O tom můžete rozhodnout i Vy! www.CeskeFiremniHRy.cz

Mez dalšími hosty letošního ročníku akce České národní/firemní hry je David Egydy.

David Egydy si udělal jméno jako freestyle lyžař. Odjel do Kanady, a to mu změnilo život, protože se vrátil jako nadšenec do CrossFit. Nyní patří mezi českou crossfitovou špičku a je také zakladatelem organizace Czech Beast.  ...ale v současnosti se připravuje na Olympijské hry v jiné disciplíně.

Davide, ty jsi v Čechách známý především jako crossfitový atlet, trenér a pořadatel závodů. V poslední době ale jako by ses z  crossfitového světa poněkud vytratil. Kam ses poděl?

Naskytla se mi úžasná příležitost, po které jsem od malička toužil, ale myslel jsem, že už mě nepotká. Dostal jsem možnost vrátit se do reprezentace českých bobistů, čímž se mi znovu otevřela možnost účastnit se mezinárodních šampionátů a třeba i olympiády.

Říkáš, že ses do reprezentace bobistů vrátil. Znamená to tedy, že jsi na bobech jezdil už někdy dříve?

Boby, stejně jako CrossFit, jsem objevil v Kanadě, kde jsem nějaký čas pobýval. Všechno to začalo na olympiádě ve Vancouveru, kam jsme se šli s kamarády podívat na závod čtyřbobů. U trati jsme potkali českého pilota, který tam byl jako náhradník, dali jsme se s ním do řeči, a jelikož on byl nešťastně ubytovaný mimo olympijskou vesnici a stranou jeho týmu, strávil s námi de facto celý týden. Od té doby jsme se viděli ještě několikrát, on opěvoval, jak jsou boby super, a já na to, že bych to docela rád zkusil. To nebyl problém a já si nakonec boby nejen zkusil, ale také tu sezónu odjel několik závodů.

http://pravednes.cz/EgydyDavid.profil

Děkujeme všem českým reprezentantům a sportovcům, kteří svou účastí na akci České sportovní firemní hry podpořili bližší provázání českého sportu a businessu v rámci symbolické smlouvy FAIR PLAY BUSINESS. 

Českých firemních her se v rámci setkání BUSINESS LEADERS PARTY, zúčastnila jako vzácný host  paní Věra Čáslavská V rámci večera proběhl s paní Čáslavskou rozhovor a autogramiáda její knížky "Život na Olympu".
VIII. České  firemní hry měly také svou aktuální sportovní hvězdu   mistryně světa ve sportovním aerobiku Denisa Barešová, která v rámci večerního programu předvedla i svou závodní sestavu.
Pravidelným a milým hostem akce České sportovní firemní hry bude i tentokrát biker a manažer bike týmu Jan Hruška. Těšíme se na setkání a jsme zvědaví, co si biker pro nás připraví na sněhu v roce 2016

Minulých firemních her se osobně zúčastnili:

Barbora Černošková

je moderátorka televizního pořadu Branky, body, vteřiny vysílaném Českou televizí. Dříve působila jako česká reprezentantka v synchronizovaném plavání.

Radek Jaroš

je legendární český horolezec, který vystoupil na třináct ze čtrnácti osmitisícových vrcholů. Dvakrát byl oceněn titulem Výstup roku ČHS a je autorem knih Dobývání nebe,  Hory shora a Hory má panenko.

http://www.radekjaros.cz/

Zuzana Hejnová

Česká atletka soutěžící na v disciplíně 400 metrů překážek. Mezi největší úspěchy patří 3. místo na OH 2012 v Londýně, 7. místo na MS v Daegu 2011, nebo celkově 2. místo v Diamantové lize 2011.

http://www.hejnova.cz

Zuzana Bergrová

Česká reprezentantka v disciplíně na 400m a 400m překážek a členka tréninkové skupiny Rychlý holky. Mezi největší úspěchy patří několikanásobné vítězství na Mistrovství ČR, nebo 3.místo na 4x400m na Halovém mistrovství světa v Dauhá 2010.

http://rychlyholky.webgarden.cz/zuzana-bergrova

Denisa Rosolová

Třebaže se věnuje i víceboji a skoku dalekému, její hlavní disciplínou je sprint a od roku 2012 také běh na 400 metrů překážek. V roce 2011 se stala v Paříži halovou mistryní Evropy v běhu na 400 metrů a o rok později vícemistryní Evropy v běhu na 400 metrů překážek.

http://rychlyholky.webgarden.cz/denisa-rosolova

          

Jitka Bartoníčková

Česká reprezentantka na 400m a členka tréninkové skupiny Rychlý holky. Mezi největší úspěchy patří  4.místo na 4x400m na Halovém mistrovství světa v Dauhá 2010 a 4.místo na 4x400m na Halovém mistrovství světa 2008 Valencie

Petr Koukal

Český reprezentant v badmintonu avlajkonoš české olympijské výpravy v Londýně 2012. Mezi největší sportovní úspěchy patří pětinásobné vítězství na mistrovství ČR a medailová umístění na mnoha zahraničních turnajích.

http://www.petrkoukal.com/

   

Jan Hruška

Fenomenální český cyklista, mezi jehož největší úspěchy patří vítězství ve dvou etapách Giro d´Italia, a opakovaná účast na Tour de France. Další úspěchy sbíral také na horských kolech i v extrémních závodech jako je například vítězství v závodu Bobr Cup 2012.

http://www.janhruska.cz

       

Ondřej Synek

Úspěšný český veslař a reprezentant.Největší úspěchy jsoustříbrná medaile z OH v Pekingu (2008) a Londýně (2012). Je také osminásobným mistrem ČR, mistr Evropy v letech 2007 a 2010 a také mistr světa (2010)

http://www.ondrejsynek.cz/

                  

Lenka Vorlová

Úspěšná česká sportovkyně a reprezentantka v atletice, bobování a od roku 2010 také v disciplíně skeleton. Mezi největší úspěchy patří  5. a 6. místo na závodech Evropského poháru v dvojbobech.  

Ivo Danilevič, Jan Stokláska, Radek Řechka, Martin Bohman

Reprezentanti České republiky v závodech bobů a členové posádky českého čtyřbobu, která na zimních olympijských ve Vencouveru obsadila 12. místo.

                 

Květoslava Jeriová-Pecková

Květoslava Jeriová-Pecková je bývalá československá reprezentantka v běhu na lyžích. Je trojnásobnou olympijskou medailistkou z let 1980 a 1984. V současné době je členkou Výkonného výboru Českého Olympijského výboru a pracuje ve vedení Klubu fair play při ČOV.


Vítězné firemní týmy


 


 

 

 

Hlavní partneři

 
 

 

 
   
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Chci dostávat info

Chci dostávat info

Staňte se fanouškem

Linkedin

Staň se fanouškem na Facebooku

Google+ 


© 2017, České sportovní firemní hry – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Akci České sportovní firemní hry organuizují AFS a společnost KASTY s.r.o.

Nahoru ↑