Tituly vydavatelství Mladá fronta partnery Českých sportovních firemních her 2013

03.04.2013 20:30

Tituly vydavatelství Mladá fronta partnery Českých sportovních firemních her 2013

 Časopis Obchod & Finance se zaměřuje na informační servis pro podnikatele, stejně tak i manažery působící na poli českého byznysu. Cílí na klíčové osoby, které ovlivňují dění ve firmách a chtějí být v obraze. Každý měsíc časopis nabízí aktuální firemní témata v souvislostech tak, aby se čtenáři mohli kvalifikovaněji rozhodovat, kterým směrem vlastní společnost véstVedle témat, která se zaměřují na finance, obchod, informační technologie, personalistiku, marketing a vše, co firmy denně řeší, přináší časopis v každém čísle také rozhovor s podnikatelem nebo manažerem, který čtenáře nechá nahlédnout „pod pokličku“ svojí firmy. V Duelu se každý měsíc střetnou dvě osobnosti a prezentují své názory a postoje.

Časopis Strategie má podle mínění respondentů tradici, vliv, kvalitu a vlastní odborné renomé. Je to titul, který ve svém oboru udává směr, udává standard a přináší analytický pohled. Strategie je charakterizována jako komplexní titul, který poskytuje orientaci a vzdělání v oboru a je pro odborníky z branže nepostradatelná. Strategie přináší svým čtenářům: Informace o dění v oblasti marketingu firem. Informace o nových kampaních a akcích v TV, tisku, out of home médiích, rádiích a na internetu, v sales promotion a 3D reklamě, direct marketingu, výstavnictví a public relations. Přehledy sledovanosti TV i čtenosti, nákladů a inzerce u tištěných titulů. Informace z oblasti TV produkce a postprodukce, grafických, designérských a tiskových služeb, signmakingu.

PRÁVO & BYZNYS je prvním časopisem na českém trhu, který přináší informace o dění v právnické obci, o ekonomické situaci v tomto odvětví a o lidech z tohoto oboru. Jeho obsah dále reaguje na aktuální dění v oboru obchodu a práva. Mezi stálé rubriky tohoto magazínu patří: PROFIL OSOBNOSTI, KAUZA MĚSÍCE, PRÁVO ZA HRANICEMI ČR, ZPRÁVY ZE SPOLEČNOSTIPERSONÁLNÍ PŘESUNY


Vítězné firemní týmy


 


 

 

 

Hlavní partneři

 
 

 

 
   
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Chci dostávat info

Chci dostávat info

Staňte se fanouškem

Linkedin

Staň se fanouškem na Facebooku

Google+ 


© 2017, České sportovní firemní hry – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Akci České sportovní firemní hry organuizují AFS a společnost KASTY s.r.o.

Nahoru ↑