Firemní sportovci trénovali v Jánských lázních.

29.01.2013 08:27

 Firemní sportovci trénovali v Jánských lázních.

                Dne 26. 1. 2013 proběhl v Jánských lázních další ročník legendárního závodu Noc tuleních pásů, který je součástí Českého poháru ve skialpinismu, ale také již tradičním setkáním všech milovníků hor a zástupců kategorie hobby skialpinistů.

                V letošním roce máte poprvé možnost zúčastnit se disciplíny Skialpinismus i v rámci zimních Českých sportovních firemních her 2013 na Štrbském plese ve Vysokých Tatrách. Proto Asociace firemních sportů pozvala, ve spolupráci s organizátory, své členy k účasti na tomto jedinečném závodě.

                Jak je již dobrou tradicí počasí i letos závodu přálo a tak noční závod po zasněžených hřebenech Krkonoš proběhl pod jasným nebem a stal se tak jedinečným zážitkem pro všechny zúčastněné. Dle zhodnocení všech závodníků se příprava na Tatranské velikány podařila a můžeme se těšit na další měření sil na Solisku.

Ještě jednou děkujeme organizátorům za skvělou přípravu závodu a s firemními sportovci se opět těšíme na viděnou ve Vysokých Tatrách.  © 2017, České sportovní firemní hry – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Akci České sportovní firemní hry organuizují AFS a společnost KASTY s.r.o.

Nahoru ↑